Sisukord

Veebiseminar - Kinnisvaraõigus I moodul: Maaklerilepingu olulisi aspekte

Jaga

Eeltutvustus

Veebiseminaride sari "Kinnisvaraõigus" koosneb 3 moodulist, millel osalemine annab ülevaate hetkel kõige aktuaalsematest juriidilistest küsimustest kinnisvara valdkonnas.

Advokaadibüroo VARUL ehitus- ja kinnisvaraosakonna juht, partner ja vandeadvokaat Martin Tamme keskendub praktikas esinevatele valupunktidele. Käsitletavad teemad ning kohtupraktika annab Teile teadmised, kuidas õigesti toimida.

Veebismeinaride sari koosneb kolmest järmisest moodulist:
08.05.14 Kinnisvaraõigus I moodul: Maaklerilepingu olulisi aspekte
14.05.14 Kinnisvaraõigus II moodul: Üürilepingu olulisi aspekte
28.05.14 Kinnisvaraõigus III moodul: Kinnisvara müük


Sihtrühm

Kinnisvarabürood, - maaklerid ja teised aktiivsed turuosalised (professionaalsed ostjad-müüjad, arendajad).


Teemad

  • Maaklerisuhte loomine ja selle olemasolu tõendamine kirjaliku maaklerilepingu puudumisel
  • Kinnisvarabüroo tüüptingimused
  • Esindamise eksklusiivsus ja müümise eksklusiivsus
  • Vahendatava lepingu osas parima pakkumise määratlemise kord
  • Õigete andmete avaldamise kohustus, vastutus ebaõigete andmete avaldamise eest ja õigete andmete avaldamata jätmise eest
  • Maakleri kulutuste hüvitamine sõltumata tulemusest
  • Maakleri tasunõue vahendatud lepingu sõlmimata jätmisel või selle sõlmimisel pärast maaklerlepingu lõppemist
  • Huvide konflikt, tegutsemine teise poole kasuks

Aeg ja maht

08. mai 2014, kell 14.00-15.30


Toimumiskoht

Koolitus toimub internetis Addenda OÜ veebiseminari keskkonnas.

Enne veebiseminari saadetakse Teile vastav unikaalne sisenemise link, mille kaudu pääseb veebiseminari keskkonda alates 10 minutit enne veebiseminari algust.

Koolitust on võimalik jälgida oma töökohal, kodus või mujal Teile sobivas kohas.
Koolituse jälgimiseks on tarvis arvutit, Interneti ühendust ning mugavaks kuulamiseks kõrvaklappe.


Koolitajad

Pildid / - Martin Tamme

Martin Tamme mag. iur., MRICS on advokaadibüroo Varul ehitus- ja kinnisvaraosakonna juht, partner ja vandeadvokaat, kelle nõustamisvaldkonnad on ehitus ja kinnisvara, kohtumenetlus ja vaidluste lahendamine, äriühingute ühinemised, ülevõtmised ja restruktureerimised.

Martin Tammel on ulatuslik kogemus kõige erinevamates ehituse ja kinnisvaraga seotud küsimustes alates keerukate hanke- ja arendusprojektide kavandamisest ja rahastamisest kuni komplitseeritud ning mitut õigusvaldkonda hõlmavate vaidluste ja olukordade lahendamiseni. Tuntumate kaasustena võib nimetada Vabadussõja võidusamba rajamist Tallinna, Eesti praktikas esimese ametiasutuse poolt faktiliselt elluviidud ehitise sundlammutamise korraldamist ja seotud vaidluste lahendamist, Tallinna Sadama nõukogu ülesandel erikontrolli tegemist seoses Riigikontrolli kahtlusega Tallinna Sadama juhatuse tegevuse seaduslikkuse suhtes Muuga konteinerterminali kai rajamisel ning riskikapitalifond GILD Arbitrage’i võlausaldajate nõustamist võlgade restruktureerimisel ning varade haldamise ja realiseerimise üle järelevalve teostamisel.

Lisaks on Martinil laiahaardeline kogemus kõikide ehitus- ja kinnisvaraturu osaliste nõustamisel. On nõustanud ehitusettevõtteid, moodulmajatootjaid, projekteerijaid, kinnisvaraarendajaid, kinnisvarasektori strateegilisi ja finantsinvestoreid, üürileandjaid ja üürnikke, hankijaid riigihangete regulatsiooni alusel, kohalikke omavalitsusi kui planeeringute ja ehitusjärelevalve läbiviijaid, maavanemaid kui kohalike omavalitsuste suhtes planeerimis- ja ehitusküsimustes järelevalve läbiviijaid, kinnisvaramaaklereid ja -hindajaid, äri- ja tootmisettevõtteid, tehnovõrkude valdajaid ja kaevandusettevõtteid.

Käsiraamat „European Legal Experts” nimetas Martin Tammet 2009. aastal Eesti juhtivaks äri- ja finantsõiguse juristiks ning „Best Lawyers” on ära märkinud tema ühinguõiguse ning ühinemiste ja ülevõtmiste alase tegevuse.


Maksumus

Registreerudes kuni 24. aprillini on soodushind 39 € + 20% km osaleja kohta, hilisematele registreerujatele tavahind 49 EUR + km.

Registreerudes sarja kolmele veebiseminarile korraga on soodushind 99 € + km osaleja kohta.
Registreerumisel palume lisada info "Soovin osaleda kõigil kolmel kinnisvaraõiguse veebismeinaril".


Tasumine

Koolitusele registreerimise järgselt saadame Teile sellekohase kinnituse ja koolitusarve.


Loobumine

Koolitusest loobumisel teatada kirjalikult vähemalt 2 tööpäeva enne koolituse toimumist, hilisemal loobumisel kuulub tasumisele 100% koolituse maksumusest.


Lisainfo

Registreerida koolitusele saate end meie kodulehel vajutades nuppu Registreeri koolitusele.
Enne veebiseminari saadetakse Teile vastav unikaalne sisenemise link, mille kaudu pääseb veebiseminari keskkonda alates 10 minutit enne veebiseminari algust.

Pildid / - Rahel Lindpärg 113x150

Rahel Lindpärg
koolituskonsultant
+372 556 95 775 | + 372 664 64 20
rahel.lindparg@addenda.ee
Raamatupidamine | Juriidika | Teenindus


Jaga

Vandeadvokaat Annika Vait - Valitsus kehtestas koroonaviiruse leviku tõkestamiseks uued piirangud

Vabariigi Valitsuse 12.11.2020. a korraldusega kehtestati Eestis uued piirangud COVID-19 haiguse leviku tõkestamiseks. Üldistatuna tuleb uute piirangutena järgida ja täita alljärgnevat. Kaupluse müügisaalides ja kaubandusettevõtetes tuleb järgida 2+2 reeglit – liikudes maksimaalselt kahekesi ja hoides teistest vähemalt 2-meetrilist vahemaad. Erandiks on perekonnad ning ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.