Sisukord

Veebiseminar - Koroonajuhtum koolis või lasteaias- isikuandmete töötlemine koroonakriisi ajal

Jaga

Eeltutvustus

Koroonajuhtum koolis või lasteaias  - see toob kaasa meedia kõrgendatud tähelepanu. Milliseid isiku- ja terviseandmeid võib haridusasutus avaldada, kui on teada, et uudis levib kulutulena üle Eesti. Mida peaksid ja tohivad teada saada klassi- ja koolikaaslased/ rühmakaaslased? Lapsevanemad? 

Olete lahkesti palutud 30. septembril kell 14.00 osalema veebiseminaril, kus kõneleme õpilaste ja ka töötajate isiku- ja terviseandmete töötlemisest seoses koroonakriisiga. Osale koolitusel kogu kollektiiviga!


Eesmärk

Veebiseminari eesmärk on anda haridusasutustele ülevaade, kuidas töödelda õpilaste (ja töötajate) terviseandmeid koroonakriisi ajal. 


Sihtrühm

hardiusasutuste andmekaitse spetsialistid, juhid, juhiabid, õpetajad, KOV haridusspetsaialistid ja teised valdkonnaga kokkupuudet omavad isikud.


Teemad

Advokaat Kristina Viznovitš käsitleb veebiseminaril järgmisi teemasid:

  • mis on isikuandmed ja mis on eriliiki isikuandmed ja mis on isikuandmete töötlemine
  • millised on isikuandmete töötlemise alused ja põhimõtted
  • kas ja kuidas töödelda õpilaste eriliiki isikuandmeid
  • kas ja kuidas töödelda töötajate eriliiki isikuandmeid
  • milliseid tervise- jm isikuandmeid võib jagada kooli- või asutusesiseselt
  • milliseid tervise- jm isikuandmeid võib/ peab jagama klassi (rühma)kaaslastega ja lapsevanematega
  • koroonajuhtum koolis või lasteaias – meedia tähelepanu ning isikuandmete kaitse 

Koolituse täies mahus läbinud osalenule väljastatakse tõend. Tõendi väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine täies mahus ning koolitusarve tasumine. Erandkorras võib osaleja saada koolituse läbimist tõendava dokumendi, kui on läbinud õppekavast vähemalt 90%.


Aeg ja maht

Veebiseminar toimub 30. septembril 2020 kell 14.00–15.00.
(1 astronoomiline tund)


Toimumiskoht

Veebiseminar toimub Addenda OÜ veebiseminari keskkonnas. Saadame Teile lingi, mille kaudu pääsete veebiseminarile 20 minutit enne algust. Veebiseminari saate jälgida tööl, kodus või mujal Teile sobivas kohas.

NB! Veebiseminari lingi saadame Teile meiliaadressile, mille sisestate koolitusele registreerimisel. Seetõttu palume olla hoolikad meiiliaadressi sisestamisel.


Koolitajad

 

Pildid / - Kristina Viznovits

Kristina Viznovitš, ADVOKAADIBÜROO LMP advokaat

Kristina tegutseb õiguslike probleemide lahendamisel mitmes valdkonnas, eelkõige andmekaitse, EL ja rahvusvahelise õiguse ja intellektuaalse omandi valdkondades.


Meetodid

Loeng, praktilised näited.


Maksumus

59  €. Kõigil veebiseminaril osalejatel on võimalus osta 30 päevane veebiseminari järelkuulamine hinnaga 12 €. 

Veebiseminari järelkuulamine toimub Addenda OÜ e-õppe keskkonnas. Veebiseminari salvestis  on personaalseks kasutamiseks ning pole jagatav kolmandatele isikutele. Kolmandatele isikutele on veebiseminari vaatamine vastavalt kehtivale hinnale ning väljastame sellekohase koolitusarve.

Addenda OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Rohkem infot koolituskaardi kohta leiab Eesti Töötukassa kodulehelt SIIT!


Maksumus sisaldab

Elektroonilisi õppematerjale, elektroonilist tõendit. 


Tasumine

Veebiseminarile registreerimise järgselt saadame kinnituse ja koolitusarve. Addenda OÜ väljastab e-arve kohuslastele seadusega vastava arve 24 tunni jooksul e-arvete keskkonda.


Loobumine

Veebiseminarist loobumisel palun teatage kirjalikult vähemalt 3 tööpäeva enne veebiseminari toimumist, hilisemal loobumisel kuulub tasumisele 100% veebiseminari maksumusest.


Lisainfo

 

Pildid / - Kristina Paal 113x150

Kristina Paal
+ 372 5566 2741
kristina.paal@addenda.ee

 


Jaga

Riigihangete seaduse muudatused 2022

Seekordne blogipostitus pärineb meie armastatud koolitajatelt Riigihanke blogist Etapiviisiline elu. Postituse autoriks on advokaat Mario Sõrm.  Riigikogu võttis eile vastu riigihangete seaduse muutmise ja sellega seonduvalt teiste seaduste muutmise seaduse. Kokku nähakse valdavalt riigihangete seaduses ette peaaegu 300 muudatust, mis on küll arvuliselt muljetavaldav, kuid drastilisi muutusi kaasa ei ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.