Sisukord

Veebiseminar - Koroonajuhtum töökohal - isikuandmete töötlemine koroonakriisi ajal

Registreeri koolitusele
Jaga

Eeltutvustus

Koroonajuhtum töökohal  - see toob kaasa hulga hirmunud mõtteid ja paanilisi küsimusi, võimalik on ka meedia kõrgendatud tähelepanu. Milliseid isiku- ja terviseandmeid võib organisatsioon avaldada, kui on teada, et uudis levib kulutulena üle Eesti? Mida peaksid ja tohivad teada saada kolleegid organisatsioonisiseselt ning millist infot jagada klientidele? Milliseid tervise- ja muid isikuandmeid võib/peab jagama võimalike COVID-19 kokkupuudet omanud isiku ja tema lähedastega? Kelle suhtes ja milliste andmete ulatuses kehtib täiendav teavitamiskohustus?

Olete lahkesti palutud 25. novembril kell 13.00 osalema veebiseminaril, kus kõneleme töötajate isiku- ja terviseandmete töötlemisest seoses koroonakriisiga. 

Kõik, kellel puudub võimalus ettekandeid jälgida reaalajas, saavad lunastada ettekannete salvestiste järelvaatamise õiguse.  Salvestiste järelvaatamine on võrdne veebiseminaril osalemise tasuga. Järelvaatamise õigus kehtib 30 päeva alates keskkonda sisenemise parooli saatmisest Addenda OÜ poolt. Ettekannete salvestised on personaalseks kasutamiseks ning pole jagatav kolmandatele isikutele. Kolmandatele isikutele on salvestiste vaatamine vastavalt kehtivale hinnale ning väljastame sellekohase koolitusarve.


Eesmärk

Veebiseminari eesmärk on anda ülevaade, kuidas töödelda personali terviseandmeid koroonakriisi ajal. 


Sihtrühm

Organisatsiooni juhid, personalijuhid, andmekaitsespetsialistid ning spetsialistud ja teised valdkonnaga kokkupuudet omavad isikud.


Teemad

Advokaat Kristina Viznovitš käsitleb veebiseminaril järgmisi teemasid:

  • mis on isikuandmed
  • mis on eriliiki isikuandmed
  • mis on isikuandmete töötlemine
  • millised on isikuandmete töötlemise alused ja põhimõtted
  • kas ja kuidas töödelda personali ehk töötaja eriliiki isikuandmeid
  • milliseid tervise- ja muid isikuandmeid võib jagada organisatsioonisiseselt
  • kas töötajal on kohustus teavitada tööandjat COVID-19 ja teiste nakkushaiguste diagnoosist
  • kas teavitamiskohustus kehtib kokkupuudet omanud klientide suhtes
  • milliseid tervise- ja muid isikuandmeid võib/peab jagama võimalike COVID-19 kokkupuudet omanud töötaja ja temaga lähedalt kokku puutunud kolleegide ning klientidega
  • meedia tähelepanu ning isikuandmete kaitse 

Koolituse täies mahus läbinud osalenule väljastatakse tõend. Tõendi väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine täies mahus ning koolitusarve tasumine. Erandkorras võib osaleja saada koolituse läbimist tõendava dokumendi, kui on läbinud õppekavast vähemalt 90%.


Aeg ja maht

Veebiseminar toimub 25. novembril 2020 kell 13.00–14.00.
(1 astronoomiline tund)


Toimumiskoht

Veebiseminar toimub Addenda OÜ veebiseminari keskkonnas. Saadame Teile lingi, mille kaudu pääsete veebiseminarile 20 minutit enne algust. Veebiseminari saate jälgida tööl, kodus või mujal Teile sobivas kohas.


Koolitajad

 

Pildid / - Kristina Viznovits

Kristina Viznovitš, advokaadibüroo Pallo & Partnerid advokaat

Kristina tegutseb õiguslike probleemide lahendamisel mitmes valdkonnas, eelkõige andmekaitse, EL ja rahvusvahelise õiguse ja intellektuaalse omandi valdkondades.


Meetodid

Loeng, praktilised näited.


Maksumus

Registreerides kuni 23. novembrini 2020 kehtib soodushind 49 € + km (58,80 €), hiljem tavahind 65 € + km (78 €).
Kõigil veebiseminaril osalejatel on võimalus osta 30 päevane veebiseminari järelkuulamine hinnaga 12 € + km (14,40 €). 

Veebiseminari järelvaatamine toimub Addenda OÜ e-õppe keskkonnas. Veebiseminari salvestis on personaalseks kasutamiseks ning pole jagatav kolmandatele isikutele. Kolmandatele isikutele on veebiseminari vaatamine vastavalt kehtivale hinnale ning väljastame sellekohase koolitusarve.

Addenda OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Rohkem infot koolituskaardi kohta leiab Eesti Töötukassa kodulehelt SIIT!


Maksumus sisaldab

Elektroonilisi õppematerjale, elektroonilist tõendit. 


Tasumine

Veebiseminarile registreerimise järgselt saadame kinnituse ja koolitusarve. Addenda OÜ väljastab e-arve kohuslastele seadusega vastava arve 24 tunni jooksul e-arvete keskkonda.


Loobumine

Veebiseminarist loobumisel palun teatage kirjalikult vähemalt 3 tööpäeva enne veebiseminari toimumist, hilisemal loobumisel kuulub tasumisele 100% veebiseminari maksumusest.


Lisainfo

 

Pildid / - Kristina Paal 113x150

Kristina Paal
+ 372 5566 2741
kristina.paal@addenda.ee

 


Registreeri koolitusele
Jaga

Vandeadvokaat Annika Vait - Valitsus kehtestas koroonaviiruse leviku tõkestamiseks uued piirangud

Vabariigi Valitsuse 12.11.2020. a korraldusega kehtestati Eestis uued piirangud COVID-19 haiguse leviku tõkestamiseks. Üldistatuna tuleb uute piirangutena järgida ja täita alljärgnevat. Kaupluse müügisaalides ja kaubandusettevõtetes tuleb järgida 2+2 reeglit – liikudes maksimaalselt kahekesi ja hoides teistest vähemalt 2-meetrilist vahemaad. Erandiks on perekonnad ning ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.